◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Profile description

Registration date
19 November 2023

Last connection
19 November 2023 - 08h28

Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Hobbyhorse
Sex : Unknown
Status : Unknown
Birthday : Unknown
Area : Unknown


Not ranked
A few words

Hobby Horse – Proč je tento kůň naším novým oblíbeným koníčkem?

 

Hobby Horse, známý také jako jízdní kůň nebo kovbojský kůň, se stává stále populárnějším mezi mladými lidmi v České republice. Tato nová trendová hračka nabízí zábavu, cvičení a kreativitu v jednom a stává se pravým "must-have" předmětem pro mnoho dětí.

 

Ale proč je Hobby Horse tolik oblíbený? Jednou z hlavních příčin je jistě jeho schopnost aktivně zapojit děti do pohybu a tím podporovat jejich zdraví a kondici. Hra na Hobby Horse vyžaduje rychlý rytmický pohyb nohou a celého těla, což pomáhá posilovat svaly a koordinaci. To je přirozeně zdravé a prospěšné pro rozvoj dětí.

 

Navíc, tato hračka nabízí dětem možnost vytvořit si vlastní svět a roli, ve které mohou hrát. Mohou si vybrat svého Hobby Horse, pojmenovat ho, vyrobit mu i barevnou a stylizovanou podšívku a předstírat, že se jedná o skutečného koně. To rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu, ať už při hře samotné nebo při dekorování a zdobení kůňů.

 

Dalším důvodem, proč je Hobby Horse tak populární, je fakt, že tento koník se může stát prostředkem pro poznávání a vzdělávání dětí. Jejich zájem o koně a jízdu na něm může vést k objevování rozmanitých informací o koních, historii jízdy nebo jezdeckých dovednostech. Tím se rozšiřuje znalostní a vzdělávací obzor dětí, což je velmi významný aspekt jejich vývoje.

 

Pokud hledáte nový koníček pro své dítě, který ho bude bavit, fyzicky i mentálně rozvíjet a zároveň mu poskytne možnost být kreativní a hravý, je Hobby Horse vynikající volbou. Tato hračka je nejen moderní a trendová, ale také nabízí mnoho přínosů pro zdraví, rozvoj a výuku. Přimějte své dítě, aby se do světa koní a ježdění aktivně zapojilo, a zjistěte, jaký pozitivní vliv může mít Hobby Horse na jeho život.

https://www.hobbyhorsekone.cz/

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum